Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Veľmajster Jerry a Bekim – stand up comedy show

17feb19:0020:00Veľmajster Jerry a Bekim – stand up comedy showVstupné: 20 €/ZŤP + sprievod zdarma19:00 - 20:00 Kasárne/Kulturpark, budova Alfa, Kukučínova 2, 040 01 KošiceTyp podujatiaDivadlo

Detail podujatia

INVALID PRODUCTION vám chce priblížiť zážitky dvoch ZŤP komikov Jerryho Veľmajstra a Bekima. Ako isto očakávate, posťažujú sa vám na problematiku bezbariérových prístupov (u Bekima je to pochopiteľné, ale určite ste netušili, že na to trpí aj Jerry: D) a dennodenných útrapách v bežnom živote či už reálnom alebo tom internetovom.

Takže príďte chlapcov podporiť do Kasární/Kulturparku 17. februára 2024 o 19:00 hod. a ukázať im, že žijú na tomto svete aj dobrí ľudia. A pozor! Na tejto show bude aj veľké odhalenie, že ktorému z komikov chodia správy typu: „sám si môžeš za to, že nemôžeš chodiť “ alebo “fuj, hen jaky si tučný!”. 

Invalid Prodakšn, to sú dve hodiny nabité historkami úsmevných aj trápnych situácií, ktoré život ZŤP prinesie. Čaká nás trocha vážnych rečí a veľa, veľa zábavy. Pripravte sa, bude to smiech cez slzy.