Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Zbystrite zrak, upierať sa na vás budú Heľenine oči

Zbystrite zrak, upierať sa na vás budú Heľenine oči

Oči, a to ešte Heľenine sa na svojich fanúšikov prídu pozrieť do Kasární/Kulturparku 5. mája 2024 o 19:00 hod. A nielen pozrieť, ale predovšetkým im zahrať a zaspievať tie najobľúbenejšie hity z ich produkcie.

Lángoš, NAKA, Marianna, Kalória či Obchvat… To je len zopár skladieb z repertoáru prešovskej hudobnej skupiny, ktoré zaznejú z pódia v parku.

Sedemčlenná kapela Heľenine oči dokáže rozvlniť a rozospievať publikum už pri prvých tónoch chytľavej hudby. Energickou kombináciou prvkov rocku, ska, reggae, folku a metalu vie strhnúť davy. Ich koncerty sú vždy príjemným osviežením. Ročne ich absolvujú okolo sto a od začiatku svojho pôsobenia sú neodmysliteľnou súčasťou rôznych festivalov. Úspechy žnú nielen na Slovensku a v Českej republike, ale vystupovali aj v Poľsku, Holandsku, Spojených štátoch, Anglicku či Írsku.  

Kapela má na svojom konte päť štúdiových albumov a množstvo úspešných singlov. Po albumoch „Impérium Lahodných chutí“ (2004), „Tafasasamáš“ (2008), „Mimozemšťanie“ (2013) a Vajco (2017), sa Heľenine oči môžu pochváliť aj najnovším albumom pod názvom Cirkus 22, ktorý obsahuje 15 skladieb a rovnaký počet videoklipov.

Príďte sa zabaviť, vyskákať, zaspievať si s kapelou, načerpať množstvo pozitívnej energie a užiť si fantastických deväťdesiat minút s prešovskými hudobníkmi. Ich piesne sú energické a texty plné vtipu, často aj smutno-smiešne, ale i plné sarkazmu.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/Koncert-HELENINE-OCI-KOSICE?idp=198363#modalVyberPocetMiest20

Ďalšie články