Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Zážitková show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku

Zážitková show pre všetkých, ktorí hľadajú lásku

Divadlo bez masky pozýva milovníkov divadla na komédiu Zoznamka alebo prečo ešte nemám svojho Milana do Historickej radnice. Predstavenie pre všetkých, ktorí hľadajú lásku a zábavu, si môžete užiť 4. apríla 2024 o 19:00 hod. 

Pani Erika, odborníčka na všetko, sa vrhla na novú podnikateľskú aktivitu. So šarmantným delegátom a záchranárom Milanom vás vezmú na sedemdňový „spoznávací“ (nie poznávací) zájazd do Bulharska. Pocestujete luxusným autobusom k moru, aby ste sa naučili ako nadviazať očný kontakt, ako preskočí iskra a ako zvládnuť krízu vo vzťahu, ale predovšetkým ako si za sedem dní nájsť nového partnera alebo preveriť vášho starého.

Zoznamka je zážitková show pre všetky pohlavia a vekové kategórie. Interaktívny happening dvoch skvelých hercov, komikov a zabávačov vtiahne chtiac-nechtiac do deja aj divákov.

Do Bulharska, kde NIE znamená ÁNO, aspoň v neverbálnom prejave – cestujú účastníci zájazdu, teda diváci, imaginárnym autobusom. Ocitajú sa na pláži, v reštaurácii, v nočnom bare, všade tam, kde môže preletieť povestná iskra. Musí však zafungovať aj chémia a treba byť pripravený aj na búrku, presne ako vo vzťahoch.

Oľga Belešová a Roman Pomajbo sú navyše skvelí improvizátori, čo v spolupráci s publikom do predstavenia vnáša vzrušujúce prekvapenia a odviazanú zábavu. 

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/zoznamka-442024-2024-04-04/

Ďalšie články