Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Z gitarovo-saxofónovej smršte vám naskočí husia koža

Z gitarovo-saxofónovej smršte vám naskočí husia koža

Plnokrvný blues a funk čaká na poslucháčov na koncerte Gapa & Mečiar Blues Connection so špeciálnym hosťom Arpádom Farkašom v Kasárňach/Kulturparku 28. marca 2024 o 19:30 hod. Ich koncerty sú gitarovo-saxofónovou hrmavicou počas spoločnej, ale i sólovej hry.

Hudobnú smršť publikum vníma s veľkým obdivom a vyvoláva nadšenie. Poprední slovenskí hudobníci, ktorí spolupracujú s top slovenskou popovou či jazzovou špičkou, sa na pódiu predvedú v plnej paráde a ako vždy, aj tentoraz to bude nezabudnuteľný umelecký zážitok.

Mario Gapa Garbera patrí k najznámejším slovenským funk-jazzovým saxofonistom. S bluesovým gitaristom a spevákom Romanom Mečiarom vytvorili pred dvanástimi rokmi spojenie, ktoré sa ukázalo ako neobyčajne geniálne. Spolu odohrali množstvo klubových či festivalových show koncertov nielen na Slovensku.

Neoddeliteľná dvojica aj tentoraz predvedie to najlepšie zo svojho repertoáru. Odohrá autorské skladby, ale aj hity blues-rockových legiend od Erica Claptona, B. B. Kinga či Jimmyho Hendrixa. Hrať a spievať budú len pre vás spolu s basgitaristom Martinom Samuelym, bubeníkom Adriánom Polovkom a pianistom a organistom Arpádom Farkašom.

Prešovský saxofonista Mario Gapa Garbera spoločne s trubkárom Paľom Jeňom vytvorili dychovú dvojicu East side horns a sú súčasťou kapely IMT Smile a koncertujú aj s českou hudobnou legendou Michalom Davidom.

Gapa & Mečiar Blues Connection patrí medzi top blues formácie nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Odohrali aj dve turné v mekke blues, teda v USA. Stále prekvapujú svojim skvelým programom, na ktorý sa ich priaznivci veľmi tešia. Majstri svojich hudobných nástrojov nenechávajú publikum pokojným a z ich kvalitnej hry doslova naskakuje husia koža.

Vstupenky: https://ticketware.eu/p/j2iy

Ďalšie články