Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Večeru okorení pikantné tajomstvo minulosti

Večeru okorení pikantné tajomstvo minulosti

Inscenácia Meno alebo Komédia, ktorá sa našťastie nestala Vám! prostredníctvom skvelého hereckého obsadenia a mimoriadneho situačného humoru zaručene pobaví každého diváka.

Mestské divadlo Košice uvedie jej premiéru v Historickej radnici 9. a 10. júna 2024 o 19:00 hod. V predstavení budú excelovať Ady Hajdu, Zuzana Mauréry, Kamil Mikulčík, Lucia Hurajová a Richard Stanke.

Táto nesporne najlepšia francúzska komédia súčasnosti z pera etablovanej autorskej dvojice Matthieu Delaporte a Alexandre de la Patellière bola napísaná v roku 2010 a odvtedy sa s úspechom uvádza po celom svete.

Pierre Garaud žije aj s manželkou Elisabeth naoko usporiadaným parížskym životom. Keď Elisabethin brat Vincent so svojou tehotnou ženou Annou a rodinným priateľom Claudom prídu ku Garaudovcom na večeru, spustí sa séria dohadov o tom, aké meno chcú dať svojmu dieťaťu.

Budúci otec prezradí, že dieťa bude chlapec. Ihneď sa začne hľadanie vhodného mena, ale, on ho už vybral. Bude to Adolphe… Argumentácia, že asociácia s menom Hitlera je minimálna, pretože sa bude písať po francúzsky, Pierrovi nestačí. Keď sa objaví Anna, kolotoč hádok pokračuje. Od názorov na mená detí a odhalení rodinnej minulosti sa pozornosť presunie na Clauda, ktorý sa držal v úzadí. Nevinné priateľské rozhovory napokon vyústia do odhaľovania tajomstiev, ktoré zásadne zasahujú do života celej rodiny.

Vstupenky:

9.. 6. 2024: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/meno-komedia-ktora-sa-nastastie-nestala-vam-2024-06-09/

10. 6. 2024: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/meno-komedia-ktora-sa-nastastie-nestala-vam-2024-06-10/

Ďalšie články