Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Tešte sa na večer humoru, neočakávaných zvratov a skvelého herectva

Tešte sa na večer humoru, neočakávaných zvratov a skvelého herectva

Najlepšia komédia o živote je tá, v ktorej nechýba štipka tragiky. Osviežujúce divadelné predstavenie rozoberie ilúzie, omyly i skúsenosti jednej ženy naprieč jej životnou púťou, a to samozrejme s patričnou dávkou humoru, nadhľadu a láskavosti.

Zažite oslobodzujúci pocit, ktorý prináša zmena uhlu pohľadu v inscenácii Mňa nezadusíš, ktorú uvedie pražské divadlo Artefakt 24. januára 2024 o 19:00 hod. v Historickej radnici.

V hre sa stretávame s Terezou, lepšie povedané s jej tromi vekovými verziami, aby sme sa na veci pozreli z pohľadu mladice (Karolína Holubová), ženy v strednom veku (Tereza Gübelová) i očami zrelej ženy (Eva Holubová). Trojica sa spolu dohaduje o ilúziách a omyloch, ktoré si najmladšia neuvedomuje, prostredná neprizná a najstaršia veľkoryso chápe. Každá má iné skúsenosti a iný pohľad na vec. A v živote nie je jednoduché sa rozhodovať medzi citom a rozumom, tým skôr, keď vám do neho vstupujú osudoví muži. 

Text pôvodnej divadelnej hry Michaely Gübelovej s názvom Druhý břeh zrežírovala Eva Holubová. V úlohe osudových mužov sa predstavia Matěj Paprčiak a Petr Čtvrtníček.

Vstupenky: https://tootoot.fm/sk/events/654e13b11b234e13ac332113?ref=festivalyeu

Ďalšie články