Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Smejko a Tanculienka si s deťmi zacvičia i zaspievajú

Smejko a Tanculienka si s deťmi zacvičia i zaspievajú

Potešiť všetky detičky rozprávkovými a tanečnými hitmi prídu do Historickej radnice čmeliak Smejko, lienka Tanculienka aj motýlik Huncúlik. V novom predstavení Zaber a makaj! sa 16. februára 2024 o 17:00 hod. rozhodnú urobiť niečo pre svoje zdravie.

Všetci traja sa dohodnú, že začnú poctivo cvičiť. Všetci traja…, teda okrem Smejka. Tanculienka aj Huncúlik budia spachtoša Smejka budíčkovou pesničkou Dobré ráno aj známou Hej rup, do toho! Vzápätí, ale zistia, že sa im Smejko riadne vykŕmil. Chcel by len jesť a jesť, napríklad aj s pesničkou Mňamiky mňam. 

Ani za svet sa mu nechce cvičiť, lebo ho priľahla Lemra lenivá. Najradšej by spal na peci ako Pecivál. Ale čo z toho, keď Smejka ešte zabáva aj Mobil a večne doň, namiesto cvičenia, hľadí. Tanculienka s Huncúlikom s ním už nemajú trpezlivosť a mobil mu vezmú. To sa už unavenému Smejkovi sníva sen o Vlkovi a mackovi, ktorí pretekajú v lesnom behu. Po prebudení sa Smejko konečne spamätá. Prizná, že už nie je malý Drobec a začne poriadne cvičiť na hit macka Duška: Vydržíš viac. 

Všetci sú radi, že Smejka konečne presvedčili a zatancujú si spolu Šeja hoja. Ku športovaniu ale netreba vždy posilňovňu. Niekedy stačí aj obyčajný Bicykel alebo tancovanie z radosti na pieseň Tancuj tancuj. Dôležité je vydržať aspoň rok, ako nám pripomenie pieseň Zaber a makaj. Smejko a Tanculienka veria, že chrobáčikovia sa tiež pridajú k cvičeniu, pretože určite nie sú nejaké lemry. Chrobáčikovia sú predsa Výnimoční. Tak pridajte sa aj vy k fanúšikom športu a cvičenia! Najlepšie so Smejkom a Tanculienkou v pesničkovom predstavení Zaber a makaj!

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/Smejko-a-Tanculienka-Zaber-a-makaj?idp=195482

Ďalšie články