Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

S projektom Lužifčák si užijete veľa zábavy

S projektom Lužifčák si užijete veľa zábavy

Lužifčák podcast vyráža na turné a natáčať bude naživo pred publikom. Zabávači Jakub Lužina a Gabo Žifčák prídu so svojim stand-upom aj do Historickej radnice 24. mája 2024 o 19:00 hod. a stretnú sa zoči voči divákom. Pri troche šťastia môžete byť jeho súčasťou. Vyspovedajú vás.

Lužina neznáša internet a Žifčák akúkoľvek prácu. Preto je len logické, že sa títo dvaja spojili a stvorili svoj spoločný internetový projekt Lužifčák. A keďže obaja neznášajú cestovanie, rozhodli sa s Lužifčákom precestovať celé Slovensko.

V každom meste prekvapia svojimi nečakanými otázkami iného lokálneho hosťa a ak si trúfate, môžete ich svojimi otázkami zaskočiť aj vy. Kto bude ich hosťom v Košiciach, zatiaľ neprezradili. Je však isté, že to bude zábava ako sa patrí.

Mladý a talentovaný bábkoherec Jakup Lužina zistil, že nadávať deťom sa nepatrí, a tak sa radšej rozhodol pre stand-up comedy. Tu môže vulgárne, ale so šarmom, dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Gabo Žifčák okrem stand-up komika zastáva aj úlohu pápeža v cirkvi Svedkov liehovových. V poslednej dobe v sebe objavil lásku k písaniu a vydal úspešný humorný cestopis Ako som nechcel ísť na Zanzibar.

Určite sa o tejto vydarenej dvojici dozviete viac na ich vystúpení, ktoré ponúka veľa ostrého humoru, smiechu a dobrej pohody.  

Podujatie nie je vhodné pre osoby mladšie ako 15 rokov.

Vstupenky: https://panakrala.sk/events/luzifcak-nazivo-v-kosiciach/#vstupenky

Ďalšie články