Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Redzed rozpúta na pódiu armagedonskú vojnu

Redzed rozpúta na pódiu armagedonskú vojnu

Redzed, vlastným menom Zdeněk Veselý, aktuálne jedno z popredných mien českej scény a držiteľ diamantovej platne vyráža na turné. Už 16. februára 2024 o 20:00 hod. ho môžeš vidieť aj v Košiciach v Kasárňach/Kulturparku.

So svojou kapelou prináša na našu scénu tvrdý rap s heavymetalovými vokálmi a nebojí sa k tomu použiť angličtinu, ktorá je v jeho prípade celkom prirodzená. Vďaka tomu sa dostáva do povedomia aj za oceánom. A to nielen kvôli svojmu hlasu, ale tiež vlastnej produkcii.

Takmer v každej nahrávke počujeme aj gitarové sample a beaty, ktoré si väčšinou nahráva, skladá a produkuje sám. Jeho show sú čisté peklo, Armagedon. Obrovská energia, ktorú cítiť zo show v tebe zanechá stopy na x mesiacov po jeho koncerte.

Silná stránka jeho hudobnej koncepcie nepochybne tkvie v jeho žánrovom rozptyle, vďaka ktorému má potenciál zaujať široké spektrum poslucháčov. Redzed sa stal v roku 2022 najpočúvanejším hudobným umelcom vo svete. Jeho najväčší hit Rave in the Grave má cez všetky platformy už cez 50 miliónov vzhliadnutí, ale ani ostatné single nezostávajú v úzadí.

Ako support vystúpi RNZ, slovenský zástupca temnej strany. V jeho hudbe sa strieda hnev a agresivita s občasnou melanchóliou. To všetko je zasadené do nového zvuku s dominantnou basou a špinavými hororovými melódiami a textami interpretovanými s vysokou kadenciou. Počas jeho show nie je veľa času na vydýchnutie, každá vec obsahuje tvrdé dropy.

Vstupenky: https://goout.net/sk/listky/redzed+rnz+fvck-kvlt/heaw/

Ďalšie články