Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Príďte osláviť lásku k humoru smiechom

Príďte osláviť lásku k humoru smiechom

Máj je mesiacom lásky vo všetkých podobách. Prácu oslavujeme dňom pracovného pokoja, víťazíme nad fašizmom, čaká nás deň matiek, ošetrovateliek, pôrodných asistentiek a dokonca aj medzinárodný deň bez diét. Poďte s komikmi zo Silných rečí osláviť lásku k humoru smiechom.

Nenechajte si ujsť najsilnejšiu stand-up comedy show na Slovensku, ktorá do Košíc, konkrétne do Historickej radnice zavíta 11. mája 2024 o 19:00 hod. v zostave: Tomáš Hudák, Matej Adámy, Jakub Lužina, Matej Makovický.  

Pekný a hlavne veselý večer môžete prežiť s jedným z najtalentovanejších slovenských humoristov súčasnosti Tomášom Hudákom. Miluje zlý a vyslovene nevhodný situačný humor. Preto radšej toto svoje šialenejšie ja prezentuje v stand-up comedy show a vo svojich vystúpeniach si najradšej užíva búranie ľudských schém a konvencií.

Komik niekoľkých masiek a vraj priemernej tváre Matej Adámy je stand-upový solitér. Všetko mu vadí. Je proti. A aj tak ho má dosť ľudí rado na to, aby mohol v Silných rečiach, Kuloári, Na facku či Bratislavskom kaviári baviť Bratislavu a okolie. Alebo možno práve preto.

Mladý a talentovaný bábkoherec Jakub Lužina zistil, že nadávať deťom sa nepatrí, a tak sa radšej rozhodol pre stand-up comedy. Tu môže vulgárne, ale so šarmom dourážať všetkých naokolo a dostane za to ešte aj zaplatené.

Matej Makovický je vyštudovaný sociológ, čo znamená, že ho nikde nezamestnajú. Aspoň však vie, čo všetko na spoločnosti neznáša – a nie je toho vôbec málo. Práve z týchto dôvodov sa chopil mikrofónu a začal sa sťažovať aj na pódiu. Vo voľnom čase počúva nezdravé množstvo metalu a prichádza o vlasy.

Vstupenky: https://kespolu.rezervace.online/sk/#/terms

Ďalšie články