Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Predvianočný čas rozžiari Müllerova Čierna labuť, biela vrana

Predvianočný čas rozžiari Müllerova Čierna labuť, biela vrana

Richard Müller je legendou česko-slovenskej hudobnej scény, vynikajúci spevák s nezabudnuteľným hlasom, hudobník, skladateľ a textár. Rozžiarte si s ním magický predvianočný čas na koncerte v rámci Čierna labuť, biela vrana tour v Historickej radnici 18. decembra 2023 o 19:00 hod.  

Počas svojej takmer štyridsaťročnej hudobnej kariéry nahral viac než 20 albumov, na ktorých spolupracoval s mnohými zvučnými menami, ako Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček alebo Ondřej Brzobohatý. V Česku a na Slovensku sa predalo celkom viac než milión platní. Získal celý rad hudobných ocenení, medzi nimi 18 cien Aurel, 12 umiestnení medzi najlepšími spevákmi v ankete Slávik alebo ceny Grand Prix Rádio.

A čo vás čaká na vianočnom špeciále po rozbalení darčeka? To najlepšie z najnovšej i rokmi overenej Richardovej tvorby. A to všetko umocnené sviatočnou atmosférou kultúrnych domov, divadelných sál či klubových priestorov na Slovensku i v Čechách. Na miestach ako stvorených pre to, aby sa z koncertov stala nevšedná sviatočná udalosť.

Takou sa mimochodom stal aj najnovší album Čierna labuť, biela vrana, ktorý viacerí kritici označili za najlepší album celej Richardovej kariéry. Tvorbe osvedčeného autorského tandemu Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) a Peter Uličný (texty) pridala ďalší rozmer producentská taktovka renomovaného českého hudobníka Jana P. Muchowa. A mimoriadny Richardov spevácky výkon. Nie náhodou bol album nominovaný na prestížnu výročnú Cenu Anděl Coca-Cola za rok 2022 v kategórii Slovenský album.

Okrem piesní z najnovšej platne  zaznejú aj skladby z albumov 01, Neuč vtáka lietať alebo Richard  Müller a hosté a čakajú vás aj ďalšie milé prekvapenia.

Ďalšie články