Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Pozvánka na excelentný herecký koncert

Pozvánka na excelentný herecký koncert

Bláznivú francúzsku komédiu v trojke Pozvánka v réžii Martina Mňahončáka s hudbou Ruda Geriho, ktorej autorom je Hadrien Reccah, uvedie Theatro Wüstenrot v Historickej radnici 15. februára 2024 o 19:00 hod.  

Normálne nenormálny manželský pár prežíva krízu stredného veku, ale každý z dvojice po svojom… On ženatý, šťastný, zaľúbený. Kiežby to isté mohla povedať aj jeho žena. To sa môže stať každému z nás, preto je tento príbeh zaujímavý a možno až príliš jednoduchý, ale len do chvíle, kým sa neobjaví niekto tretí a ten zamieša karty veľmi svojským spôsobom. Očakávané s neočakávaným, prekvapivé s tuctovým, vtipné so strašným. Všetko sa tu mieša do jednej krásnej komédie, plnej britského humoru.

Daniel (Martin Mňahončák) je úspešný, bohatý, sebavedomý muž, renomovaný advokát, ale neverný. Má všetko – luxusný byt, inteligentnú ženu, ale aj milenku. Aby to tak zostalo a nestratil svoje pohodlie, vymyslí si imaginárneho priateľa Karola (Majo Labuda), s ktorým často trávi dlhé večery. Až do chvíle, keď mu jeho žena (Zuzana Tlučková) navrhne, aby ho pozval na večeru. Daniel je v pasci a zostáva mu jediné riešenie, najať si na jeho rolu neznámeho muža.. Ukáže sa však, že to nebol ten najlepší nápad.

Nechajte sa uniesť do tejto spoločnosti a prežite krásny večer plný prekvapení.  

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/pozvanka-2024-02-15/

Ďalšie články