Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

„Po 100 rokoch“ dozrel čas vyraziť spoločne na turné

„Po 100 rokoch“ dozrel čas vyraziť spoločne na turné

Skupiny Horkýže Slíže a Iné Kafe vyrážajú po prvýkrát v histórii na spoločné turné. Dve najúspešnejšie slovenské kapely vo svojich žánroch neobídu ani Košice. Obidve svoj plnohodnotný program odohrajú v Multihale na Alejovej ulici 12. apríla 2024 o 18:30 hod. Koncertný večer otvorí vždy ako hosť skupina Zoči Voči.

Myšlienka spoločného projektu bola v hlavách členov oboch skupín už dlhšiu dobu, no až teraz dostala reálnu podobu. Obidve kapely sa už takmer 30 rokov spolu míňajú či stretávajú na festivalových pódiách a konečne tak nastal čas zrealizovať spoločné turné s príznačným názvom SLÍŽE & KAFE Po 100 rokoch Tour, keďže mohlo prísť už aj oveľa skôr.

Okrem toho, že sa jednoznačne zhodli, že toto je tá najlepšia kombinácia spojenia v rámci ich hudobných žánrov, ich navyše spája aj silné kamarátske puto a preto konečne „po sto rokoch“ dozrel čas vyraziť aj spoločne na cesty.

Spojenie Horkýže Slíže a Iné Kafe zaručuje garanciu nezabudnuteľného zážitku v podobe energických rockových koncertov a zábavy v trvaní spolu 150 minút a sľubuje koncertnú udalosť tej najvyššej možnej kvality. Fanúšikom ponúknu z drvivej väčšiny najväčšie hity, pridajú zopár noviniek a oprášia niekoľko skladieb, ktoré dlho nehrali.

Fanúšikom odpálime z drvivej väčšiny najväčšie hity. Pridáme k tomu aj zopár noviniek a tiež možno oprášime niekoľko skladieb, ktoré sme dlho nehrali.

HORKÝŽE SLÍŽE sú jednou z najúspešnejších kapiel v Čechách a na Slovensku, od roku 1992 majú na svojom konte 12 radových albumov, 1 „živák“, 2 DVD, niekoľko výberoviek, 2 LP platne, mnoho úspešných singlov a videoklipov a desiatky miliónov videní na Youtube. Mnoho albumov je zlatých, platinových a aj dvojplatinových. O popularite kapely svedčia aj popredné umiestnenia v anketách Slovenský a Český Zlatý Slávik alebo Aurel, ale hlavne vypredané koncerty.

INÉ KAFE od svojho vzniku v 1995 vydali 15 hudobných nosičov (7 radových albumov, v prvopočiatkoch ešte 2 demo albumy, ktoré neskôr vyšli ako 1 oficiálny album, 2 výberové best of albumy, 1 cover album, 1 DVD a 1 DVD/CD) v niekoľko stotisícových nákladoch. Do éteru vypustili takmer 40 singlov, ku ktorým v drvivej väčšine natočili aj videoklipy. Ich chytľavé pesničky si spievajú už dve generácie ľudí a dlhodobo patria k headlinerom akýchkoľvek podujatí.

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/slize-kafe-po-100-rokoch-tour-2024-kosice-2024-04-12/

Ďalšie články