Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Plavba vo vodách Atlantiku s Malachovským a Kubovčíkom

Plavba vo vodách Atlantiku s Malachovským a Kubovčíkom

Skaza Titaniku – príbeh, ktorý dodnes fascinuje a inšpiruje umelcov naprieč žánrami. John Fiske napísal vtipnú paródiu pre dvoch hercov, ktorí špekulujú nad tým, ako by si skazu Titaniku zahrali, keby tú možnosť mali.

Milan Lasica pôvodný nápad rozvinul, text upravil a vznikla hra plná humoru, sebairónie a klaunských gagov. Sväťo Malachovský a Michal Kubovčík si v komédii bratislavského divadla Štúdio L+S, ktorú diváci uvidia v Historickej radnici 25. a 26. februára 2024 o 19:00 hod., zahrajú klaunov, hudobníkov a dokonca imitátorov lodnej skrutky.

Príbeh Titaniku je o ľudskej márnivosti a to je téma, ktorá je dnes možno aktuálnejšia ako kedykoľvek predtým. Aj preto je text hry iba inšpiráciou pre dvoch hercov, ktorí nás viac ako dve hodiny v plnom nasadení nielen zabávajú, ale ako správni klauni, povedia aj to, čo si iní dovoliť nemôžu…

Táto inscenácia ponúka humor v štýle Monty Python, zaujímavú zápletku a rozuzlenie. Bavíte sa a potom príde tých päť minút pravdy, keď vás zamrazí. To rezonuje oveľa viac, ako keby boli herci po celý čas dramatickí.

Vstupenky:

25. 2. 2024: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/skaza-titaniku-2024-02-25/

26. 2. 2024: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/skaza-titaniku-2024-02-26/

Ďalšie články