Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Neprestanete sa smiať počas celého predstavenia

Neprestanete sa smiať počas celého predstavenia

S brilantnou komédiou jedného z najúspešnejších britských dramatikov súčasnosti Raya Cooneyho Poplach v hoteli Westminster prichádza do Historickej radnice Divadlo Artynas, ktoré garantuje smiech od začiatku až do konca predstavenia. Uvedie ho 30. mája 2024 o 19:00 hod.

V obľúbenom hoteli britských politikov si minister vlády Richard Willey, ubytovaný so svojou manželkou v hoteli Westminster, plánuje nerušene užiť so sekretárkou šéfa opozície Jennifer Bristowovou. Všetko má výborne premyslené a ako sám vraví, nič sa nemôže stať. Avšak všetko sa zvrtne v momente, keď mu jeho asistent objedná tú najnevhodnejšiu izbu a vytvorí základ pre veľmi zábavné nedorozumenie.

Nečakaný objav mŕtveho tela však razom zmení vzrušenie na sériu komplikácií. Situáciu zamotávajú podozrievavá riaditeľka hotela, ziskuchtivý čašník i usilovná španielska chyžná. A keď dofrčí prísna ošetrovateľka jeho matky, sekretárkin žiarlivý manžel a v dobrom rozmare i ministrova manželka…

Milovníci komédií sa môžu tešiť na vynikajúcu hru plnú nekonvenčných režijných nápadov a skvelého britského humoru. V Cooneyho hrách sa zemeguľa nekrúti okolo svojej osi, ale okolo postele. Autor získal v roku 2005 Rád britského impéria za prínos pre dramatické umenie.

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/poplach-v-hoteli-westminster-2024-05-30/

Ďalšie články