Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Nechajte sa uniesť atmosférou plnou vôní a chutí

Nechajte sa uniesť atmosférou plnou vôní a chutí

Najväčší a jediný Festival KÁVA ČAJ ČOKOLÁDA aj v tomto roku zaútočí na vaše chuťové poháriky a Kunsthalle/Hala umenia sa na dva dni premení na najväčšiu kávovú, čokoládovú a čajovú udalosť roka.

Prenikavá vôňa výberovej kávy, okúzľujúca aróma exotických čajov a nezameniteľná chuť poctivej čokolády prebudí všetky zmysly v dňoch 22. – 23. marca 2024 od 10:00 do 19:00 hod.

Festival Káva Čaj Čokoláda pripravil pre profesionálnych, ale aj amatérskych pražiarov zo Slovenska i zahraničia 1. ročník súťaže v pražení kávy – Slovak Roasting Masters, ktorý sa bude konať 22. 3. 2024.

Okrem pôžitkov pre chuťové bunky budete mať možnosť obdivovať a zakúpiť si remeselné výrobky, jedinečné dizajnové kúsky od talentovaných tvorcov a kvalitnú literatúru.

Nechajte sa uniesť chuťou najkvalitnejších káv z domácich a zahraničných pražiarní, podľahnite čaru remeselných cukroviniek a pohlaďte svoje zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Čaká na vás aj zaujímavý program, diskusie, prednášky, rozhovory s pražiarmi, súťaže aj prezentácie.

So vstupenkou získate výnimočné ochutnávky a širokú škálu vzdelávacích workshopov, festivalové noviny a tašku na nákupy a darčeky. Kávu si môžete vychutnávať z krásneho, ručne vyrobeného kameninového pohára od keramikára Mareka Čatloša.

Na festival si prineste vlastné šálky alebo poháriky a prispejte k ochrane životného prostredia.

Vstupenky: https://bit.ly/KCCKE24_Tickets

Ďalšie články