Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Nalaďte sa na humornú vlnu, bude to „Prevažne nevážne“

Nalaďte sa na humornú vlnu, bude to „Prevažne nevážne“

Máte chuť sa pobaviť a zasmiať sa? Máme pre vás tip. V Historickej radnici na vás čaká úžasná show s hercom Lukášom Latinákom, jeho hosťami, hudbou a veľkou dávkou humoru v réžii Michala Spišáka. Všetci sú pripravení rozveseliť každého, kto sa rozhodne stráviť večer v spoločnosti vtipných ľudí 27. mája 2024 o 19:00 hod.

Zábavná show Prevažne nevážne je prepletená skvelým humorom od samého začiatku až do konca. Je nepochybné, že Lukáš Latinák, ktorý si pozval Zuzanu Kubovčíkovú Šebovú a Vladimíra Kobielskeho, spôsobia explóziu smiechu, z ktorej je možné následne si oddýchnuť pri tónoch skvelej hudby v podaní speváka Lukáša Adamca.

Späť do humorných situácií vás vrátia šarmantní atléti – živé sochy z tímu AEtwins, ktorí aj tú najobyčajnejšiu situáciu premenia na nečakane vtipnú zápletku. Svoj talent predvedú bez slov a predsa si odnesiete nezabudnuteľný zážitok.

Na úžasnú zábavnú vlnu sa tiež naladí špeciálny hosť Milan Kolcun, ktorý má Košice nielen v srdci, ale aj šikovne zachytené vo vtipných zážitkoch. Glosátor, spisovateľ, prekladateľ i legendárny turistický sprievodca mesta Košice sprevádza turistov už neuveriteľné tri desaťročia a zažíva aj mnoho humorných situácií, s ktorými sa vždy rád podelí. Hlboké znalosti z dejín Košíc prezentuje aj knižne. Pozoruhodná je aj jeho talkshow Bez šepkára.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/Prevazne-nevazne?idp=199586

Ďalšie články