Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Nad Amfiteátrom zažiaria muzikálové hviezdy

Nad Amfiteátrom zažiaria muzikálové hviezdy

V Amfiteátri Košice máte možnosť v lete zažiť jedinečnú show Kultúra pod hviezdami a vidieť skvelých muzikálových hercov. Čaká vás zábava, ktorá vás 26. júla 2024 o 20:00 hod. dostane do varu, hudba, ktorá pohladí dušu a roztancuje ťa, skvelé herecké a spevácke výkony a jedinečná atmosféra pod holým nebom.

Diváci sa môžu tešiť na muzikál Dracula, ktorý v budúcom roku oslávi už 30 rokov od svojej premiéry. Časy sa menia, ale Dracula zostáva stále fenoménom medzi muzikálmi. V rokoch 1995 – 1998 ho videlo rekordných 1,2 milióna divákov, čo je doteraz nevídaný a neprekonaný český muzikálový rekord. Uvedený bol na Slovensku, v juhokórejskom Soule, Poľsku, Nemecku, Rusku, Belgicku alebo v Lichtenštajnsku. Takmer hneď bol označený za český muzikál storočia.

Vznikol na námet Stokerovho románu Dracula, ktorého sa však drží len veľmi voľne. Dej sa odohráva v 15. storočí, v 19. storočí a v neurčitej blízkej budúcnosti. V príjemnom prostredí Amfiteátra Košice sa v rámci koncertnej verzie 26. júla 2024 rozoznejú piesne „Vím, že jsi se mnou“, „Nespravedlivý Bůh“ alebo „Jsi můj pán“.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/DRACULA-4?idp=195848

Ďalšie články