Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Mrazivá detektívka Krvavé peniaze pripraví večer plný napätia

Mrazivá detektívka Krvavé peniaze pripraví večer plný napätia

Divadlo Múza Teatro v spolupráci so štúdiom L+S obohatí divadelné večery v Historickej radnici napínavou detektívkou autorského tria, troch bratov, ktorí píšu pod značkou Heather Brothers (Bratia Heatherovci), Krvavé peniaze.

Helena Krajčiová, Vladimír Kobielsky/Ľuboš Kostelný, Kristína Greppelová a Diana Ristová/Ráchel Šoltésová prídu do Košíc 14. mája 2024 o 19:00 hod.

Mark a Liz sú zdanlivo obyčajný manželský pár, ktorý sa pohybuje vo svete showbiznisu. On má slabosť na dievčatá, ona je neúspešná herečka, ktorá hľadá útechu v alkohole.
Ich vzťah je v rozklade, je len otázkou času, kedy sa definitívne rozídu, keď jedného dňa začnú záhadné telefonáty… a v nich tajomný hlas osoby, ktorá mala byť dávno mŕtva. Na povrch začne vychádzať krvavé tajomstvo ich minulosti. Tajomstvo, ktoré ich stále drží pohromade. Ukáže sa, že nefungujúci vzťah je ten najmenší problém, ktorý Mark a Liz majú. Niekto totiž vie, že pred rokmi spáchali zločin, ktorý sa im podarilo utajiť a uniknúť tak trestu.

Hra, ktorá na začiatku vyzerala ako ironická spoločenská komédia, sa mení na mrazivý thriller, do ktorého vstupuje psychoterapeutka July a mladé krásne dievča zo susedstva Sue. A na konci zostane už iba hra o holý život.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/performance/198661?IDPartner=278

Ďalšie články