Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Mirai vedľa teba usína a cez to všetko chce tancovať

Mirai vedľa teba usína a cez to všetko chce tancovať

Popová skupina Mirai, aktuálni držitelia strieborného Českého slávika a v súčasnosti najpopulárnejšia česká kapela, ktorá sa stáva čím viac obľúbenou aj na Slovensku, mieri do Košíc. V rámci Mirai sLOVEnsko Tour 2024 odohrajú koncert v Kasárňach/Kulturparku 11. apríla 2024 o 19:00 hod.

Od posledného slovenského turné ubehol takmer rok a vzhľadom na veľký úspech sa obľúbená štvorica z Frýdku-Místku, po vypredanom halovom turné Arena Tour, zakončeným už treťou vypredanou pražskou O2 arénou, rozhodla na Slovensko vrátiť.

„Klubové koncerty na Slovensku vnímame ako niečo, čo nás extrémne baví, niečo, čo je návratom k našim klubovým koreňom. Je krásne, že za nami cestujú aj českí fanúšikovia. Ale vidieť, že aj na Slovensku sú fanúšikovia, ktorí poznajú všetky pesničky napriek tomu, že tam nemáme tak silnú mediálnu podporu. To je niečo, čo nás ženie vpred. Veľmi sa tešíme,“ hovoria Mirai.

Fanúšikom sľubujú intímny a živelný zážitok z klubového prostredia. Zaznie nedávno vydaný energický hit Summer Love a všetkým známe rádiové hity ako Vedle tebe usínam, I přes to všechno alebo Chci tančit.

Skupina vznikla v roku 2014. Jej frontmanom je spevák a gitarista Mirai Navrátil s japonskými koreňmi. V kapele ďalej hrajú bubeník Šimon Bílý, basgitarista Michal Stulík a gitarista Tomáš Javůrek. Vo svojej zbierke majú okrem strieborného slávika i Cenu Anděl.

Vstupenky: http://miraimusic.sk/kosice-11-04-2024/vstupenky

Ďalšie články