Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Malý princ nás vráti do krajšieho a veselšieho sveta VYPREDANÉ!!!

Malý princ nás vráti do krajšieho a veselšieho sveta VYPREDANÉ!!!

Silný príbeh plný myšlienok LEPETIT Malý princ, ktorého autorom je Antoine de Saint-Exupéry, v podaní zoskupenia profesionálnych tanečníkov a performerov CREDANCE COMPANY & Maca a Kapela roka v réžii Ladislava Cmoreja zasiahne asi každého.

Tanečné divadlo, s veľkým činoherným presahom a krásnou živou hudbou pre všetky vekové kategórie zavíta do Kasární/Kulturparku 20. januára 2024 o 19:00 hod.

Svet dospelých často pripomína akúsi obrovskú fabriku, kde sa ľudia až otrocky, niekedy na hranici svojich fyzických a psychických síl, snažia naplniť nezmyselne kvóty, a tak nemajú čas skutočne žiť. Stretávame príliš mnoho do seba zahľadených márnivcov, vystresovaných biznismenov či samozvaných kráľov. Tí svojho malého princa nevedomky zastrčili do najvzdialenejšieho kúta svojej duše a zahádzali ho falošnými hodnotami. No a tí, ktorí sa vďaka svojmu princovi nestali úplne dospelými, majú veľkú úlohu – urobiť tento svet krajším a veselším miestom.

Choreograf CREDANCE Ladislav Cmorej sa podieľal na vzniku viacerých inscenácií, spolupracuje aj s inými súbormi (SĽUK, elledanse), ako interpret účinkuje aj v činoherných inscenáciách. Za réžiu LEPETIT Malý princ bol nominovaný na Cenu nadácie Tatra banky za umenie 2021 v kategórii divadlo.

Ďalšie články