Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Lukáš Adamec opäť rozblázni domáce publikum, a BODKA

Lukáš Adamec opäť rozblázni domáce publikum, a BODKA

Slovenský spevák Lukáš Adamec vyráža na dlho očakávanú koncertnú šnúru BODKA TOUR. Aj v Košiciach sa fanúšikovia môžu tešiť na piesne Horúca Láska, Tancuj mi, Najviac, Veď vieš…, ktorými sa zvýraznil na slovenskej hudobnej scéne. Domácemu publiku ich zaspieva 10. mája 2024 o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Keďže sa v minulosti zúčastnil a vyhral rôzne televízne spevácke súťaže (Československo hľadá SuperStar, Tvoja tvár znie povedome) a účinkoval v množstve hudobných programov, očakávať sa môže aj výber z toho najlepšieho v jeho doterajšej kariére. Okrem hitov a piesní z posledných albumov to bude prezentácia najnovšieho CD, z ktorého skladby si vypočujú po prvý raz v live verzii.

Turné ide názvom ruka v ruke so „štúdiovkou“ BODKA. Novú pieseň Vrav si čo chceš už zverejnil prostredníctvom videoklipu ako malú ochutnávku toho, čo môžu jeho priaznivci očakávať od nového albumu. Zo skladby a jej textu je ľahké porozumieť významu piesne o medziľudských vzťahoch. Je o dôležitých momentoch a o tom, ako posilňujú lásku medzi blízkymi.

Na CD bude desať piesní a jedenásta ako bonus. Znieť bude aj novo aj staro, ale hlavne, úplne presne tak, aký Lukáš je. Tour bude pestré a energické. Očakávať sa môže výber z toho najlepšieho a samozrejme prezentácia nového albumu. Jedným z hostí bude Peter Juhás, ktorý koncerty otvorí.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/Lukas-Adamec-BODKA-TOUR-2024?idp=198666

Ďalšie články