Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Láskavá Perinbaba už natriasa svoju perinu

Láskavá Perinbaba už natriasa svoju perinu

Rodinný muzikál Perinbaba, ktorý Mestské divadlo Trenčín uvedie v Historickej radnici 27. januára 2024 o 16:00 hod., všetkých príjemne očarí a prenesie do rozprávky, kde dobro vyhráva a zlo je spravodlivo potrestané.

Predstavenie ponúka príležitosť ponoriť sa do nezabudnuteľného príbehu na motívy rozprávky bratov Grimmovcov, ktorý dokazuje, že láska je silnejšia než smrť. Príbehom vás budú sprevádzať láskavá Perinbaba, kmotra Zubatá, veselí komedianti so svojimi kúzlami a mnohé iné zábavné rozprávkové postavy, ktoré vám rozhodne spríjemnia sobotný večer.

Rodinný rozprávkový muzikál Ľubomíra Feldeka v réžii Karola Rédiho a hudbou Diany Minarovičovej zachytáva odvekú túžbu človeka po šťastí, porozumení a láske, snahu prekonať ťažkosti a zvíťaziť nad smrťou. Na začiatku zachráni Pani Zima malého Jakubka z pazúrov smrti, pretože sa jej páči, že sa nebál ani samotnej Zubatej. Vezme ho k sebe, aby jej pomáhal natriasať veľkú perinu, ktorou robí na zemi sneh.

Perinbaba má Jakuba rada a pomáha mu aj potom, čo opustí jej sídlo a vydá sa medzi ľudí, kam ho priťahuje láska ku krásnej Aničke. Než však budú môcť vystrojiť svadbu, čaká ich ešte nejedno trápenie so zlou macochou a jej dcérou Dorou, a tiež so smrťou, ktorá po Jakubovi stále číha. 

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/perinbaba-2024-01-27/

Ďalšie články