Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Kráľ popu Michael Jackson je tu stále s nami

Kráľ popu Michael Jackson je tu stále s nami

Chcete zažiť neskutočnú show plnú emócií, tanca, príbehu a odkazu? DANCING MACHINE by SacMJJ Michael Jackson Tribute special edition vyráža na turné s neobíde ani Košice. V Historickej radnici vystúpi s najväčšími hitmi kráľa popu 9. mája 2024 o 19:00 hod.

Autorom predstavenia a zároveň hlavným predstaviteľom je svetoznámy ekvádorský tanečník, herec a choreograf SacMJJ (Adrian Alvarez), ktorý počas jeho kariéry absolvoval tréningy s tanečníkmi a choreografmi Michaela Jacksona.

V sprievode profesionálnych tanečníkov predvedie tanečné choreografie z hitov Billie Jean, Smooth Criminal, Thriller, Jam a mnohé iné. Príďte si vychutnať svetovú show profesionálnych španielskych tanečníkov. Tešiť sa môžete na špeciálne svetelné efekty, fotenie a autogramiádu po vystúpení, a hlavne na neskutočný zážitok.

Nezabudnuteľné tanečné predstavenie pod vedením najlepšieho imitátora Michaela Jacksona na svete SacMJJ už zažili minulý rok. Španielsky tanečník a choreograf zasvätil celý svoj život Michaelovmu posolstvu, čo sa snaží sprostredkovať aj divákom a je viac než isté, že sa mu podarí roztancovať celú sálu.

Každým zakúpeným lístkom POMÔŽETE. V každom meste, v ktorom podujatie bude, pomôžu jednej rodine jedným eurom z každého predaného lístka prostredníctvom neziskovej organizácie DOBRÝ ANJEL.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/DANCING-MACHINE-MICHAEL-JACKSON-TRIBUTE-SPECIAL-EDITION?idpartner=778 

Ďalšie články