Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Komici zo Silných rečí vám vrátia radosť do života

Komici zo Silných rečí vám vrátia radosť do života

Komici zo Silných rečí vás prídu opäť rozosmiať. Sršať humorom budú v Historickej radnici 6. apríla 2024 o 19:00 hod.

Ako je už pre Slovákov tradíciou, po trojdňovej veľkonočnej kóme povstanú z mŕtvych a zíde sa im trochu radosti do života. Na pomoc prídu najsilnejší komici v krajine, ktorí vám aj v apríli privodia také salvy smiechu, že zabudnete nielen na opicu, ale aj vyzdvihnúť deti zo školy.

Príďte na Silné Reči a zažite vždy inú originálnu show, ktorú budete chcieť vidieť znova a znova. Baviť vás prídu: Joe Trendy, Milan Docent Sedliak, Šimon Ferstl, Marián Psár a Diana Renner.

Joe Trendy, vlastným menom Teodor First, je vyštudovaný právnik. Miluje sociálne siete, ktoré aktívne zásobuje svojim humorom, ktorému niekedy rozumie len on.

Milan Docent Sedliak je najvtipnejší medzi múdrymi, najmúdrejší medzi vtipnými. Tak ho vidia všetky fanynky. Má ozajstný titul docent – z telocviku. Je tiež známy odborník na výživu a chudnutie. Je teda záruka výživného humoru a rozcvičenej bránice.

Šimon Ferstl je vyštudovaný herec, aktívny režisér, opätovný študent a zároveň pedagóg a pochopiteľne aj komik. Je natoľko rozpoltený, že si aj sám píše tento medailón v tretej osobe.

Marián Psár má 34 rokov, toľko isto fúzov a metrov štvorcových čela. Jeho tri najväčšie neresti sú gambling, neschopnosť dotiahnuť veci do konca a… Na jeseň začal dvojročné pomaturitné štúdium astronómie v Hurbanove, aby sa pripravil na moment, keď sa konečne stane hviezdou.

Diana Renner si cestu na známe stand-upové pódia vybojovala poctivo cez open mic a rovno sa ocitla medzi samými žralokmi domácej scény. Je rovnako vtipná ako odvážna, preto sa máte na čo tešiť.

Vstupenky: https://kespolu.rezervace.online/sk/#/terms

Ďalšie články