Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Killer Queen vráti na pódium rockového génia Freddieho Mercuryho

Killer Queen vráti na pódium rockového génia Freddieho Mercuryho

Unikátna Queen show priamo z Londýna mieri na Slovensko. Priaznivcom hudobnej ikony prinesie neopakovateľný zážitok plný hudobného umenia a energie. Legendárna skupina ožije aj v košickom Amfiteátri 19. mája 2024 o 20:00 hod.

Najznámejšia celosvetovo uznávaná show Killer Queen vytvára atmosféru, ktorá je autentickou poctou legendárnej hudobnej skupine Queen a ich charizmatickému frontmanovi, geniálnemu spevákovi Freddiemu Mercurymu. Bol to šoumen každou bunkou a majiteľ jedného z najväčších hlasov v histórii populárnej hudby.

Začiatkom 70. rokov vytvoril spolu s gitaristom Brianom Mayom, bubeníkom Rogerom Taylorom a basgitaristom Johnom Deaconom kvarteto Queen považované rockovým svetom dodnes za jednu z najkvalitnejších zostáv.

Britská formácia žiarila dve desaťročia na špičke svetového rocku s hitmi ako Bohemian Rhapsody, We Are The Champions, We Will Rock You, Radio Ga Ga alebo I Want It All. Nestarnúce megahity teraz môžu zažiť slovenskí fanúšikovia naživo v podaní Patricka Meyersa. Jeho výnimočný herecký prejav prinesie divákom autentický zážitok, akoby boli priamo na koncerte Queen.

Formácia Killer Queen vznikla v júni 1993 a už v nasledujúcich dvoch rokoch získala masovú popularitu v domovskej Británii. V roku 1999 skupinu ocenili ako Worldwide Best Tribute Band. V ďalších rokoch kapela dobyla pódia po celej Európe a USA, a to vrátane veľkých sál a štadiónov. V roku 2019 bolo ich turné naprieč Spojenými štátmi dokonca beznádejne vypredané.

Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event/KILLER-QUEEN-A-tribute-to-Freddie-Mercury-and-QUEEN?idp=196161

Ďalšie články