Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Kandráčovská hudba robí tento svet lepším

Kandráčovská hudba robí tento svet lepším

Novoročné koncerty majú vždy svoje čaro. Možno aj preto, že nový rok je vždy poslom nových nádejí a očakávaní. Kandráčovci vás pozývajú do Historickej radnice 6. januára 2024 o 17:00 hod. A keďže je vypredané, pridávajú ďalšie vystúpenie o 14:30 hod.

Bude to stretnutie s ich piesňami – novými i staršími. Vďaka nim spolu zažijete ten neopakovateľný pocit, že hudba robí tento svet lepším. Nie nadarmo sa spieva v jednej z ich piesní: „Tu sme svoji, blízki moji, život nech nás menej bolí … „.  

„Čas radosti, veselosti i rozmarnosti. Presne takéto bývajú Fašiangy. A presne taký bude aj náš fašiangový koncert. Poďme sa spolu zabaviť, poďme sa spolu preniesť do sveta vášne, do sveta hudby. Náš fašiangový koncert bude plný všetkého, čo tento čas prináša,“ hovorí primáš.

Kandráčovcov hádam ani predstavovať netreba. Skupinu založil v roku 2004 Ondrej Kandráč a členmi tohto päťčlenného zoskupenia sú bývalí muzikanti z rôznych folklórnych súborov Ľubomír Šebej, Martin Leško, Milan Maťaš a Ľuboš Dvorščák. Hrajú predovšetkým ľudové piesne v slovenčine aj v rusínčine, ale aj vlastnú tvorbu. Ako jediní na Slovensku získali platinovú platňu za ľudovú hudbu a to celkom štyrikrát.

Ďalšie články