Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Foto

DSC_2392
Fantazijná výstava Dračou približuje tajuplnou, trochu strašidelnou, ale hlavne veselou formou najrozličnejšie podoby draka - mystického tvora z legiend, bájí a rozprávok.
IMG_5229
Židovské Košice očami študentov fotografie a mladých umelcov mohli vo foyeri hlavnej budovy Kasární/Kulturparku vidieť návštevníci festivalu židovskej kultúry Mazal Tov!
IMG_5203
Vedomosti o židovskej kultúre, umení a tradíciách preveril kvíz, ktorý sa konal počas festivalu Mazal Tov! v kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku.
IMG_5284
Sobota na festivale Mazal Tov! patrila sextetu z Tel Avivu, ktoré si hovorí the Angelcy. Prítomným poslucháčom a divákom v Kasárňach/Kulturparku predviedli svoj repertoár folku, bluesu, regge v podadní sláčikových, duchových nástrojov, perkusií, gitár a vokálov.
img_3317-copy
Jubilejný desiaty ročník festivalu, ktorý prezentuje tradičnú kultúru na Slovensku – Cassovia Folkfest – mali možnosť vzhliadnuť priaznivci folklóru nie len v uliciach Košíc, ale aj v Amfiteátri.
music_fest_552
V Amfiteátri opäť burácali decibely. Na prvom Music feste sa v nedeľu podvečer predstavili kapely prevažne rockového razenia. O dobrú náladu sa postarali skupiny Horkýže Slíže, Ranná nevoľnosť, Heľenine oči, Odtiaľ Potiaľ, Rock reunion, Šarišská nátierka, Alone.