Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Fashion passport búra hranice sveta módy

Fashion passport búra hranice sveta módy

EUROPEAN FASHION PASSPORT Slovakia 2024 je medzinárodný módny projekt, ktorý nadväzuje na jeho niekoľkoročný úspech v Sarajeve.  Podporuje módnych návrhárov naprieč Európou a odovzdáva im pomyselný „fashion passport“, aby mohol návrhár dobiť módny svet aj za hranicami. Vďaka projektu sa prepájajú aj módne svety medzi Áziou a Európou. 

Ako návštevníci podujatia máte jedinečnú možnosť byť toho svedkami a zúčastniť sa veľkolepej módnej show, ktorá sa bude konať v tomto formáte na Slovensku po prvý raz. Debutový ročník bude na móle predvádzať 10 módnych návrhárov z 10 krajín Európy počas hlavného bodu programu – módnej prehliadky, ktorá sa uskutoční 20. apríla 2024 o 19:00 hod. v Galérii Alfa v Kasárňach/Kulturparku.

Počas bude prebiehať BEAUTY & FASHION EXPO. Celý sprievodný denný program, ktorý sa začne na poludnie, bude plný inšpiratívnych Fashion Talkov a Workshopov s odborníkmi z oblasti módy. 

Návštevníci sa môžu tešiť aj na čokoládové pralinky, ktoré majú niekoľko medzinárodných ocenení. Uspokojené budú všetky vaše zmysly. 

Organizátori podujatia si pripravili pre návštevníkov módnu výzvu v podobne Dress code „Black tie – white dress recommended“. Máte sa skutočne na čo tešiť, bude to „svetové”. 

Vstupenky:

základná vstupenka 29 €: https://ticketware.eu/p/jinK

VIP vstupenka 99 €: https://ticketware.eu/p/jiiC

Ďalšie články