Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Divadelníci s kameňmi vo vreckách „ukameňujú“ divákov smiechom

Divadelníci s kameňmi vo vreckách „ukameňujú“ divákov smiechom

Spišskonovoveské divadlo Kontra sa prezentuje predstaveniami, ktoré inde neuvidíte. Sú to hry, ktoré bavia ľudí pravidelne na Brodway či West Ende, ale aj v iných metropolách Európy. Je to vždy o dobrej zábave a smiechu a predovšetkým o výkonoch hercov, ktorí dokážu zahrať naozaj všetko.

Zo svojej produkcie ponúknu divákom v Historickej radnici tentokrát komédiu Marie Jones Kamene vo vreckách a pokúsia sa ich „ukameňovať“ smiechom. Keď sa chcete smiať, máte na to príležitosť 25. januára 2024 o 19:00 hod.

Hollywoodská produkcia, dookola samé kravy a írsky vidiek, ktorý tomu nášmu akoby z oka vypadol. A keď Hollywood obsadí írsky vidiek, konflikt kultúr je neodvratný a neodvratne zábavný… 

Celý príbeh prebúdzajú k životu dvaja talentovaní herci, ktorí stvárnia 13 postáv na pľaci filmovej produkcie „Tichého údolia“ – od dvoch drzých írskych chalanov, odhodlaných stať sa veľkými filmovými aktérmi, až po hollywoodskú hviezdu, ktorej írskemu prízvuku chýba ešte veľa k dokonalosti.

Charlie a Jake (Peter Čižmár a Tomáš Diro), dvaja komparzisti veľkej hollywoodskej produkcie, sú rozhodnutí ísť za svojím snom a natočiť vlastný film. Bez happy endu a milostnej zápletky, ale pravdivý a s veľkým množstvom kráv v obsadení. Ako poctu Seanovi, ktorý vybočil z cesty a skončil svoj život s kameňmi vo vreckách.

Divadlo Kontra, ktoré vzniklo v roku 2007, je držiteľom ocenenia Dosky 2018 a 2019 – Najobľúbenejšie divadlo na Slovensku.

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/kamene-vo-vreckach-2024-01-25/

Ďalšie články