Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Pražské Divadlo Palace prichádza do Košíc Plnou parou

Pražské Divadlo Palace prichádza do Košíc Plnou parou

Do Mestského divadla Košice PLNOU PAROU prichádza priamo z centra Prahy Divadlo Palace. Už roky láka svojich divákov na úspešné tituly, ktoré sa môžu pochváliť výnimočným hereckým obsadením. Pod jednou strechou sa tu stretáva skutočná herecká elita.

Divadlo Palace kladie dôraz predovšetkým na kvalitu a rozmanitosť repertoáru, v ktorom nájdete predovšetkým komédie, a to vo všetkých podobách tohto žánru.

Inak tomu nie je ani v prípade divadelnej komédie PLNOU PAROU, s ktorou sa pražské divadlo predstaví v nedeľu 21. a v pondelok 22. apríla 2024 o 19:00 hod. v Mestskom divadle Košice.  

Sauna osamelého luxusného wellness hotela, tajná pracovná a milostná schôdzka, túžba po dieťati a potreba sponzorského daru, to sú atraktívne ingrediencie pre brilantnú komédiu plnú zmien a zmätkov, ktorá ale končí láskavým zmierením,“ pozýva riaditeľ Mestského divadla Košice Július Klein.

Ako predstavenie hodnotia českí diváci si môžete prečítať. Ale najlepšie urobíte, ak sa prídete presvedčiť na vlastné oči. Tešia sa na vás vynikajúci herci Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler, Ján Dolanský, Alena Doláková a Richard Trsťan.

„Představení Plnou parou bylo skvělé. Smáli (a to je slabé slovo) jsme se celou dobu. Je to dar to tak hezky napsat a snad ještě lépe zahrát! Dekuji.“

„Opět to byl naprosto perfektní zážitek. Pan Etzler, pan Dolanský, paní Vlaskáková, slečna Horváthová a samozřejmě pan Trsťan předvedli neskutečný výkon. Velmi děkujeme a těšíme se na další představení!“ 

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/plnou-parou-divadlo-palace-cz-2024-04-21/

Ďalšie články