Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Balkan Bashavel spáli kalórie a rozhýbe všetky kosti

Balkan Bashavel spáli kalórie a rozhýbe všetky kosti

Kalórie z vianočného hodovania môžete vyskákať spolu s MALALATOU a BDHS na blížiacom sa podujatí Balkan Bashavel v Kasárňach/Kulturparku 24. februára 2024 o 21:00 hod.

Hudobný projekt MALALATA pôsobí na scéne a zabáva ľudí už 17 rokov a je synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, reggae a world music. Dvojica slovenských DJs Roman Lalík a Jakub Kmošena spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance.

Pod taktovkou MALALATA pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Japonsku či Mexiku. Duo svojou nespútanou show roztancovalo festivaly Colours of Ostrava, Pohoda, Grape, Uprising a vystúpilo na jednom pódiu s takými esami, ako Parov Stelar, Goran Bregović, Shantel, Mahala Rai Banda či Fanfare Ciocarlia.

O ešte lepšiu zábavu sa postará prešovská sedemčlenná kapela BDHS – Blikajúci dychový hudobný systém okolo Tomáša Paľa, ktorý pôsobil aj v skupine Chiki Liki Tu-a. Ukáže, či dychovka dokáže zahrať a zachrániť techno.  

Päťhodinová party Balkan Bashavel si svojou unikátnou atmosférou získala tisícky verných fanúšikov. Keď patríte medzi nich, tak sa určite príďte zabaviť.

Ďalšie články