Mimoriadna informácia: Zrušené podujatie - Divadlo Na Sídlisku: Traja vlci a prasiatko

Ako chutí zakázaná nemanželská láska

Ako chutí zakázaná nemanželská láska

Karin Haydu, Martin Mňahončák, Mirka Gális Partlová a Dominika Žiaranová. Aj na týchto známych slovenských hercov sa môžete tešiť v divadelnej hre Milenec, s ktorou príde Teatro Wüstenrot do Historickej radnice 1. februára 2024 o 19:00 hod.

Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona Last of Red Hot Lovers vtipným spôsobom prevedie diváka svetom plným nástrah, ktoré čakajú na muža po 22-ročnom manželstve.

Hlavný hrdina, usadený majiteľ reštaurácie (Martin Mňahončák), už nedokáže odolávať pokušeniu a vyberie sa na cestu do sveta milostných románov. Rozhodne sa čeliť nástrahám zakázanej nemanželskej lásky. Objektom jeho túžob sa postupne stávajú tri atraktívne ženy (Karin Haydu, Mirka Gális Partlová/Dorota Paulik, Dominika Žiaranová), s ktorými sa dostáva do víru komických aj pikantných situácií. Nezastaviteľný podprahový boj o nadvládu jedného alebo druhého pohlavia v spoločnosti autor dokonale zachytil, no nechal na diváka, nech si určí svojho víťaza.

Hra je plná humorných situácií a dialógov. Režisérka Soňa Ferancová bravúrne využila priestor, ktorý jej autor hry ponechal pre vykreslenie jednotlivých charakterov a pohotových situačných gagov.

Vstupenky: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/milenec-2024-02-01/

Ďalšie články